🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд

Резервни додатоци за електрична турпија

370 ден

Краток опис:

Едноставно закачете го додатокот погоден за возраста на вашето дете на електричната турпија и постепено кратете ги ноктите! Ги прават ноктите на вашето бебе мазни за да не изгребат нивната нежна кожа.

Забелешка:

Овој производ содржи само 4 додатоци за замена на електричната турпија за нокти за бебиња. Не ја содржи Електричната Турпија.

Опис
  • Безбедно кратење на ноктите.
  • Четири додатоци за електрична турпија.
  • Заменете ги додатоците кога ќе се истрошат.
  • Погодно за деца и возрасни.

Исчистете го овој производ со нежно бришење со мека, сува крпа или памучно стапче. Не користете никакви абразивни средства за чистење или разредувачи. Чувајте го на ладно и суво место и избегнувајте директна сончева светлина. Додатоците ќе треба да се заменат бидејќи се истрошуваат.

Овој производ содржи мали делови кои можат да станат опасност од гушење. Чувајте го овој производ подалеку од дофат на деца. Не користете го овој производ за ништо друго освен за наменетата употреба. Не држете го ротирачкиот додаток на кој било дел од телото подолго време, бидејќи тоа може да предизвика изгореници од триење. Не ставајте директно на кожата. Не препорачуваме да го користите овој производ на нокти кои се слаби, оштетени, заболени или кршливи.

  • Розов додаток: 0-3 месеци
  • Син додаток: 3-6 месеци
  • Зелен додаток: 6-12 месеци
  • Портокалов додаток: 12 месеци+
Прегледи (0)

Оценки

There are no reviews yet.

Be the first to review “Резервни додатоци за електрична турпија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување

Резервни додатоци за електрична турпија
(0)