🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд

Haakaa – Пумпи за гради, доење и еко-пријателски производи за бебиња

Да го направиме мајчинството поедноставно, полесно и позелено.

Haakaa е бренд за бебиња во сопственост на Новозеландско семејство, кој на родителите им обезбедува безбедни, природни, нетоксични и еколошки производи за бебиња. Ние сме 100% посветени на создавање стилски, практични и одржливи производи кои се безбедни и за нашите деца и за нашата планета.

Haakaa – Пумпи за гради, доење и еко-пријателски производи за бебиња

Да го направиме мајчинството поедноставно, полесно и позелено.

Haakaa е бренд за бебиња во сопственост на Новозеландско семејство, кој на родителите им обезбедува безбедни, природни, нетоксични и еколошки производи за бебиња. Ние сме 100% посветени на создавање стилски, практични и одржливи производи кои се безбедни и за нашите деца и за нашата планета.

БЕЗ БПА

БЕЗ БПА

ЕКОЛОШКИ

ЕКОЛОШКИ

ИЗДРДЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ

ИЗДРДЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ

ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН

ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН

ОДОБРЕНО ОД NEONATAL TRUST

ОДОБРЕНО ОД NEONATAL TRUST

БРОЈНИ НАГРАДИ

БРОЈНИ НАГРАДИ

Наши Награди

Наши Награди

Најпопуларни Производи

Се за Вашето Бебе!

Се за Вашето Бебе!

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување