🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд

Како да нарачам

Home » Како да нарачам

Сите производи кои ги имаме на залиха можете да ги купите со директна нарачка на нашиот сајт. Можете да изберете да платите при преземањето на пратката или пак со платежна картичка.

Изберете го посакуваниот производ и кликнете на копчето „Додади во кошничка“ на страницата на производот. Вашата потрошувачка кошничка се наоѓа во десниот горен агол од сајтот. За да ги нарачате производите кои се наоѓаат во Вашата кошничка, кликнете на копчето „Наплата“.

Ќе добиете e-mail порака за потврда на нарачката.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување