🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
подлога за разладување на градите

Showing the single result

Прикажи:

Подлоги за гради за топлење и разладување повеќекратна употреба

(0)
Краток опис:

Смирете ги болките поврзани со доењето со Haakaa подлоги за топлење и разладување за повеќекратна употреба. Загрејте ги за да ја ублажите непријатноста предизвикана од маститис и надуеност или да поттикнете проток на млеко. Алтернативно, обидете се со разладување во фрижидер или замрзнувач да го смирите воспалените или отечени гради и брадавици. Секоја влошка доаѓа со мека памучна навлака која обезбедува заштитен слој помеѓу влошките и вашата кожа и практична преносна торба за складирање. Погодно за гради од сите облици и големини.

 

Содржи:

2 x Влошки за гради за повеќекратна употреба – (румена)

2 x Памучни навлаки

1 x Пренослива торба за складирање (Сина боја)

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување