🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
360 четка за заби за дете

Showing the single result

Прикажи:

Четка за заби 360°

(0)
Краток опис:

Haakaa силиконската четка за заби 360° е дизајнирана да му овозможи на вашето малечко темелно и ефективно чистење на забите и непцата. Меките силиконски влакна чистат 360°, отстранувајќи повеќе наслаги од обичните детски четки за заби!

Нашата четка за заби 360° е направена од мек 100% прехранбен силикон и е потполно безбедна за бебиња, масирајќи ги и чистејќи ги нивните нежни нови непца и запчиња. Исто така е со лепливото дно и нема да паѓа. Тоа е совршена четка за започнување на грижата за забите на вашето дете и одличен начин да ги поттикнете да ги четкаат и всадат добрите забни хигиенски навики уште од мали нозе.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување