🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
турпија за бебе

Showing the single result

Прикажи:

Електрична Турпија – Мече

(0)
Краток опис:

Кажете им збогум на острите ножици и запознајте се со сетот за нега на нокти Happii Bear! Овој симпатичен тример за нокти има посебен дизајн на поларна мечка за да го привлече вниманието на вашето бебе, што го олеснува претворањето на застрашувачките сесии сечење нокти во квалитетно време за дружење.

За да го користите, едноставно прикачете го додатокот погоден за возраста на вашето дете и нежно почнете да ги кратите ноктите. Тивката електрична турпија располага со две брзини и насоки на ротација, како и LED светло за да се користи и во текот на ноќта. Се полни, што ја прави подобро решение за животната средина и вашиот паричник – нема повеќе да барате резервни батерии! И најдобро од сè, комплетот за нега на нокти Happii Bear е погоден за целото семејство, од новороденчиња до мама и тато.

Содржи:
Електрична турпија за нокти
x6 додатоци за турпијата
Сад за складирање

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување