🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
хака глодалка

Showing all 2 results

Прикажи:

Глодалка – Розева

(0)
Краток опис:

Силиконската глодалка топка на Haakaa е совршена алатка при никнување првите забчиња. Лесна за држење, мека и силиконска – доволно тенка за да се вклопи во устата на вашето бебе. Исто така може да ја ставите во замрзнувач за да обезбедите дополнително олеснување и ладење на болно непце!

Нашата специјално дизајнирана топка за заби е без BPA, одобрена од FDA и направена од еластичен прехранбен силикон. Силиконот е хипоалергичен и непорозен материјал, што го прави безбеден за никнување на забите. Дизајнот со нерамна површина помага да се развијат моторните вештини на вашето бебе, истовремено обезбедувајќи безбедно, смирувачко дејство.

Димензии: прибл. 10см дијаметар

Глодалка – Сива

(0)
Краток опис:

Силиконската глодалка топка на Haakaa е совршена алатка при никнување првите забчиња. Лесна за држење, мека и силиконска – доволно тенка за да се вклопи во устата на вашето бебе. Исто така може да ја ставите во замрзнувач за да обезбедите дополнително олеснување и ладење на болно непце!

Нашата специјално дизајнирана топка за заби е без BPA, одобрена од FDA и направена од еластичен прехранбен силикон. Силиконот е хипоалергичен и непорозен материјал, што го прави безбеден за никнување на забите. Дизајнот со нерамна површина помага да се развијат моторните вештини на вашето бебе, истовремено обезбедувајќи безбедно, смирувачко дејство.

Димензии: прибл. 10см дијаметар

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување