🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
навлака за патики

Showing all 2 results

Прикажи:

Навлака за патики – M

(0)
Краток опис:

Нема веќе страв од дождот! Со водоотпорните навлаки за чевли на Haakaa, вашето дете ќе биде подготвено за секаква авантура, без оглед на времето! Направени од висококвалитетен силикон, овие навлаки за повеќекратна употреба лесно се натакнуваат за патичињата на вашето дете да се чисти и суви. Секој пар доаѓа со торбичка за складирање за да сте секогаш подготвени.

Навлака за патики – L

(0)
Краток опис:

Нема веќе страв од дождот! Со водоотпорните навлаки за чевли на Haakaa, вашето дете ќе биде подготвено за секаква авантура, без оглед на времето! Направени од висококвалитетен силикон, овие навлаки за повеќекратна употреба лесно се натакнуваат за патичињата на вашето дете да се чисти и суви. Секој пар доаѓа со торбичка за складирање за да сте секогаш подготвени.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување