🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
elektricna turpija

Showing all 2 results

Прикажи:

Електрична турпија

(0)
Краток опис:

Haakaa сетот за нега на нокти ви овозможува безбедно да ги скратите ноктите на вашето бебе без потреба од остри ножици или машинки! Нашиот мал апарат го елиминира ризикот од гребнување на кожата на вашето дете.

Електричната турпија има две насоки на ротација и брзини за да одговараат на вашите потреби. Тивка е и со LED светло за да може и ноќе да ја употребувате!

Прикачете го додатокот погоден за возраста на вашето дете и постепено кратете ги ноктите. Ноктите на вашето бебе ќе бидат мазни и без остри рабови што може да ја изгребат нивната нежна кожа. Вклучивме и метална подлога и конус за да можат и родителите да ги средат ноктите!

Содржи:
Електрична турпија за нокти
x6 додатоци за турпијата
Сад за складирање

Потребни се x2 AA батерии (не се вклучени)

Распродадено

Резервни додатоци за електрична турпија

(0)
Краток опис:

РАСПРОДАДЕНО


Едноставно закачете го додатокот погоден за возраста на вашето дете на електричната турпија и постепено кратете ги ноктите! Ги прават ноктите на вашето бебе мазни за да не изгребат нивната нежна кожа.

Забелешка:

Овој производ содржи само 4 додатоци за замена на електричната турпија за нокти за бебиња. Не ја содржи Електричната Турпија.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување