🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
хака сет

Showing the single result

Прикажи:

Делукс Сет

(0)
Краток опис:

Во Haakaa знаеме што е потребно за една мајка која треба да постигне толку многу, па затоа го создадовме практичниот комплет за измолзување во движење! Сетот Haakaa Deluxe Express & Collect е совршен и се состои од сè што треба да земете со себе додека сте надвор од дома . Исто така е и совршена идеа за подарок!

Овој сет содржи:

  •      x1 150 мл. силиконска пумпа за гради
  •      x1 Силиконско капаче за пумпата за гради
  •      x1 Бубамара (75 мл)
  •      x2 Силиконски ќеси за чување мајчино млеко
  •      x1 Торбичка (Bluestone)
Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување