🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
silikonska lazica

Showing all 2 results

Прикажи:
Распродадено

Сет силиконски лажици – Розе

(0)
Краток опис:

*Овој комплет е повеќе погоден за деца кои се десничари*

Haakaa  сетот со силиконски лажици за самостојно хранење е совршен начин да го навикнете вашето малечко да се храни само! Нашите уникатни дизајни на силиконските лажички ја поддржуваат природната техника на хранење на вашето дете за да изгради самодоверба и независност за време на оброците.

Нашите лажици се направени од 100% прехранбен силикон, кој е мек и безбеден за нежните усти и непца. Ергономските рачки се свиткани за да му помогнат на вашето дете да ја земе храната со движење нагоре што е интуитивно и лесно за нивните мали раце.

Нашата уникатно дизајнирана лажица со отвор е наменета за јадење тестенини и е совршен градител на самодоверба за малите раце кои учат да се хранат. Направена од 100% силикон и ергономски обликувана, Haakaa лажицата со отвор е дизајнирана да им помогне на децата да јадат долги тестенини на начин кој им е лесен и природен.

 

Димензии:

Силиконска лажица со отвор- 121 x 36 x 36 мм

Силиконска лажица – 114 x 40 x 39 мм

Кутија за складирање – 155 x 65 x 30 мм


РАСПРОДАДЕНО

Сет силиконски лажици – Сина

(0)
Краток опис:

*Овој комплет е повеќе погоден за деца кои се десничари*

Haakaa  сетот со силиконски лажици за самостојно хранење е совршен начин да го навикнете вашето малечко да се храни само! Нашите уникатни дизајни на силиконските лажички ја поддржуваат природната техника на хранење на вашето дете за да изгради самодоверба и независност за време на оброците.

Нашите лажици се направени од 100% прехранбен силикон, кој е мек и безбеден за нежните усти и непца. Ергономските рачки се свиткани за да му помогнат на вашето дете да ја земе храната со движење нагоре што е интуитивно и лесно за нивните мали раце.

Нашата уникатно дизајнирана лажица со отвор е наменета за јадење тестенини и е совршен градител на самодоверба за малите раце кои учат да се хранат. Направена од 100% силикон и ергономски обликувана, Haakaa лажицата со отвор е дизајнирана да им помогне на децата да јадат долги тестенини на начин кој им е лесен и природен.

 

Димензии:

Силиконска лажица со отвор- 121 x 36 x 36 мм

Силиконска лажица – 114 x 40 x 39 мм

Кутија за складирање – 155 x 65 x 30 мм

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување