🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
lanec za pumpa

Showing the single result

Прикажи:

Ланец за пумпа

(0)
Краток опис:

Заштитете ја вашата пумпа за гради од случајно истурање со силиконскио ланец на Haakaa! Направен од издржлив 100% силикон, виси околу вратот додека се измолзувате за да го чувате безбедно млекото. Нема повеќе да се грижите дека ќе ви падне пумпата!

Димензија: 1130 x 17 x 6 mm

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување