🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
ladenje na perineum

Showing the single result

Прикажи:

Подлога за ладење на перинеум за повеќекратна употреба

(0)
Краток опис:

Смирете ја непријатноста во регијата меѓу нозете, отокот на перинеумот и другите болки поврзани со породувањето со Haakaa подлогата за ладење на перинеумот. Оваа подлога е наменета за жени кои се породиле вагинално или кои доживуваат непријатности како резултат на породувањето.

Подлогата е дизајнирана да биде разладена или замрзната за да помогне во ублажување на болката. Влошката се вметнува во меката памучна навлака, која обезбедува заштитен слој помеѓу влошката и вашата кожа и се прицврстува на вашата долна облека. Добивате две навлки за да можете редовно да ги менувате ако имате поголемо истекување. Дополнително, овој сет доаѓа со пет навлаки од неткаен материјал за употреба во фрижидерот или замрзнувачот, што помага да се создаде хигиенска бариера помеѓу влошката и останатите предмети во вашиот ладилник.

Содржи:

  • 1 x Подлога за ладење на перинеумот за повеќекратна употреба (влошка)
  • 2 x Памучни навлаки
  • 5 x Навлаки од неткаен материјал
  • 1 x Пренослива торба за складирање (Сина боја)
Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување