🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
kapace za pumpa

Showing the single result

Прикажи:

Капаче за Пумпа

(0)
Краток опис:

Ако сакате да ја заштитите вашата Haakaa пумпа за гради од случајно излевање и да го зачувате вашето скапоцено мајчино млеко безбедно, капачето на Haakaa е идеално решение. Направено од 100% прехранбен силикон, нашето капаче за пумпа безбедно се вклопува на врвот и ја затвара вашата пумпа за да ја одржува без прашина и да остане чиста меѓу употреби!

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување