🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
haakaa cucla

Showing the single result

Прикажи:

Додаток цуцла за густи течности

(0)
Краток опис:

Haakaa цуцлата за силиконско ќесе е компатибилна со сите Haakaa силиконски ќеси за практично и лесно хранење – едноставно прицврстете го додатокот во отворотот на ќесето и стискајте за да го нахраните бебето! Цуцлата со променлив проток овозможува безбедно хранење и пиење и е совршена за детска храна, пире и друго.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување