🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
haakaa сет

Showing the single result

Прикажи:

Експрес Сет

(0)
Краток опис:

Сет кој мора да го има секоја мајка која што почнува да дои! Сетот Haakaa Express & Collect е совршен и се состои од сè што ви треба за самиот почеток. Исто така е и совршена идеа за подарок!

Овој сет содржи:

  • x1 150 мл. силиконска пумпа за гради
  • x1 Силиконско капаче за пумпата за гради
  • x1 Бубамара (75 мл)
  • x1 Силиконско ќесе за чување мајчино млеко
Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување