🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
dispenzer lazica

Showing all 2 results

Прикажи:

Диспензер-лажица за храна – Розева

(0)
Краток опис:

Haakaa диспензерот-лажица за хранење е совршен начин да ја носите храната за вашето бебе со себе без да се мачите да носите посебни лажици и садови. Нахранете го вашето малечко здраво со домашна храна без неред, отпад и опасни хемикалии од пластичните садови!

Едноставно наполнете ја тубата (диспензерот) со храна и затворете ја. Храната ќе остане внатре во силиконската туба која не протекува додека не дојде време за ужина. Отстранете го капакот и нежно притиснете ја тубата за да истече храната во лажичката.

Диспензер-лажица за храна – Сива

(0)
Краток опис:

Haakaa диспензерот-лажица за хранење е совршен начин да ја носите храната за вашето бебе со себе без да се мачите да носите посебни лажици и садови. Нахранете го вашето малечко здраво со домашна храна без неред, отпад и опасни хемикалии од пластичните садови!

Едноставно наполнете ја тубата (диспензерот) со храна и затворете ја. Храната ќе остане внатре во силиконската туба која не протекува додека не дојде време за ужина. Отстранете го капакот и нежно притиснете ја тубата за да истече храната во лажичката.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување