🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
cetka za kosa za dete

Showing the single result

Прикажи:

Четка за коса од козјо влакно

(0)
Краток опис:

Четкајте ја и негувајте ја нежната коса на вашето малечко со Haakaa четката за коса од козја волна. Четкањето на косата на вашето бебе има големи придобивки за нивната благосостојба, а со нашата еколошка четка од 100% природно дрво, можете да го одржите скалпот стимулиран, а исто така помага да се спречи создавање на корупки, да се генерира проток на крв и да се отстрани исушената кожа.

Ве молиме запомнете: со текот на времето јаворовото дрво на четката природно може да лачи масло, што може да остави жолти траги на производот поради оксидација. Ова е нетоксично, безопасно и влијае само на четката. За да го забавите овој процес, ве молиме чувајте го производот на ладно и суво место, надвор од влажност.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување