🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
silikonsko ligavce

Showing all 2 results

Прикажи:

Лигавче – Розево

(0)
Краток опис:

Haakaa силиконското лигавче е совршен придружник за време на оброкот на вашето малечко! Направено од 100% прехранбен силикон, со голем џеб напред за да ги фаќа сите трошки што паѓаат или залутани парчиња храна. Мекиот, лесен и флексибилен силикон е нежен за кожата на вашето бебе и спречува тешко и неуредно чистење после јадење – само избришете го со влажна крпа!

Лигавче – Сино

(0)
Краток опис:

Haakaa силиконското лигавче е совршен придружник за време на оброкот на вашето малечко! Направено од 100% прехранбен силикон, со голем џеб напред за да ги фаќа сите трошки што паѓаат или залутани парчиња храна. Мекиот, лесен и флексибилен силикон е нежен за кожата на вашето бебе и спречува тешко и неуредно чистење после јадење – само избришете го со влажна крпа!

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување