🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд

Haakaa Бубамара Колектор

Силиконскиот колектор за мајчино млеко Haakaa Бубамара е совршена алтернатива на влошките за гради за мајки кои сакаат да ја зачуваат секоја капка.

Достапни за нарачка единечни или во сет од 2 со намалена цена.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување