🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд

Навлака за патики – M

1.130 ден

Краток опис:

Нема веќе страв од дождот! Со водоотпорните навлаки за чевли на Haakaa, вашето дете ќе биде подготвено за секаква авантура, без оглед на времето! Направени од висококвалитетен силикон, овие навлаки за повеќекратна употреба лесно се натакнуваат за патичињата на вашето дете да се чисти и суви. Секој пар доаѓа со торбичка за складирање за да сте секогаш подготвени.

Опис
 • Ставете ги врз патичињата на вашето дете за да го заштитите од дожд, кал и неред!
 • Ѓон со текстура што не се лизга за да се спречи паѓање.
 • Компактна големина и торбичка за носење за лесно складирање во вашиот автомобил или торба.
 • 100% силикон – лесно се брише, се плакне и повторно се употребува.
 • Без БПА, ПВЦ и фталати.

Исплакнете со топла вода и избришете. Не користете никакви средства засновани на белило или таблети за стерилизирање за чистење на овој производ.

Редовно проверувајте ја состојбата на производот. Заменете го производот ако покажува знаци на оштетување. Не го чувајте во близина на остри предмети. Треба да се користат само четки со меки влакна или мек сунѓер за чистење на овој производ бидејќи грубите бришачи може да ја изгребат површината. Чувајте го производот на ладно и суво место и избегнувајте директна сончева светлина.

M

 • 13-17 цм
 • US 7-11 EU 22-28
 • UK 5.5-10
 • Препорачана возраст 2-4

L

 • 18-21 цм
 • US 12.5-13.5/1-3
 • EU 30-35
 • UK 11.5-14/1-2
 • Препорачана возраст 5-8
Прегледи (0)

Оценки

There are no reviews yet.

Be the first to review “Навлака за патики – M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување

Навлака за патики – M
(0)