🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд

Градник за пумпање/доење – S

2.030 ден

Краток опис:

Haakaa  градникот за пумпање и доење им овозможува на мајките да се движат наоколу и да се чувствуваат безбедно додека пумпаат! Ја држи пумпата на градите и ви ги остава рацете слободни да ги завршите поважните задачи. Дизајнот со повеќеслојни пресеци цврсто ќе ја држи пумпата, подобрувајќи ја сукцијата и удобноста, додека отстранливиот преден дел ви овозможува удобно да го нахраните вашето малечко кога е гладно без да треба да го соблечете градникот!

Направени од 90% најлон и 10% спандекс, нашиот супер мек материјал и мазнен надворешен слој се пријатни на вашата кожа и нема да ги иритираат чувствителните брадавици.

Ве молиме изберете ја вашата големина внимателно (видете ја табелата со големини за референца).

Други големини:

Опис
 • Измолзување, доење и удобност – се со еден градник!
 • Овозможува лесно и удобно пумпање без раце.
 • Ја држи сигурно вашата пумпа додека се движите.
 • Надворешниот слој што се  откопчува овозможува дискретно доење без соблекување градник.
 • Без жица, супер мек и удобен за носење.
 • Прилагодливи прерамки за да одговара на секоја мајка.
 • Направено од 90% најлон и 10% спандекс.
 • Може да се мие во машина.
Пумпање:
 1. Вметнете ја пумпата низ отворот на градникот.
 2. Со помош на сукција, прикачете ја пумпата на градите.
 3. Извадете ја пумпата откако ќе се наполни.

Доење:

 1. Откачете го предниот дел од прерамките на градникот.
 2. Оставете го вашето бебе да дои.
 3. По хранењето, прикачете го горниот дел на прерамките.

Се мие во машина на ладно и се закачи да се исуши. Не пеглајте. Не го носите на хемиско чистење и не користите средства засновани на белило за чистење на овој производ. Измијте го пред носење.

Редовно проверувајте ја состојбата на производот. Заменете го производот ако покажува знаци на оштетување. Не користете го овој производ за ништо друго освен за наменетата употреба.
Прегледи (0)

Оценки

There are no reviews yet.

Be the first to review “Градник за пумпање/доење – S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување

Градник за пумпање/доење – S
(0)
2.030 ден Додади во кошничка