🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
силиконска чинија за дете

Showing all 2 results

Прикажи:

Силиконска длабока чинија со сламка – Розева

(0)
Краток опис:

Haakaa силиконската длабока чинија со цевка и самолепливо дно е поделена на три прегради и безгрижно може да го оставите малечкото само да јаде. Направена е од 100% прехранбен силикон што ја прави 100% безбеден избор за вашето малечко.

Силиконската чинија вклучува и кратка силиконска сламка која може да се прикачи за вашето дете да пие од преградите.

  • 1 x 250 ml преграда и 2x прегради од 100 ml

Силиконска длабока чинија со сламка – Сина

(0)
Краток опис:

Haakaa силиконската длабока чинија со цевка и самолепливо дно е поделена на три прегради и безгрижно може да го оставите малечкото само да јаде. Направена е од 100% прехранбен силикон што ја прави 100% безбеден избор за вашето малечко.

Силиконската чинија вклучува и кратка силиконска сламка која може да се прикачи за вашето дете да пие од преградите.

  • 1 x 250 ml преграда и 2x прегради од 100 ml
Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување