🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 1500 мкд
навлака за патики за дете

Showing the single result

Прикажи:

Навлака за патики – M

(0)
Краток опис:

Нема веќе страв од дождот! Со водоотпорните навлаки за чевли на Haakaa, вашето дете ќе биде подготвено за секаква авантура, без оглед на времето! Направени од висококвалитетен силикон, овие навлаки за повеќекратна употреба лесно се натакнуваат за патичињата на вашето дете да се чисти и суви. Секој пар доаѓа со торбичка за складирање за да сте секогаш подготвени.

Scroll To Top
Close
Close

Кошничка

Close

Кошничката е празна

Продолжи со купување